Я веду мову про розум, бачення ситуації і стратегічне мислення.
Що нині Україні важливіше, Президентський університет за 7 млрд гривень, коли є Академія державного управління при президентові, чи завод з виробництва набоїв, закуплена вакцина, будівництво лікарень, допомога національному товаровиробнику і, і. і…?
Агов, електорат, який голосував “правильно”.
За власну недолугість приходиться платити дуже дорого.
Може замість Президентського університету витратити гроші на те, щоб не підвищувати ціну на газ для “лохтурату” і не підвищувати тарифи на електроенергію?
Що ви думаєте?
