Я вже давно не дивуюся масовій наївності нашого народу.
І не лише, так би мовити, простого.
Колись один президент країни, до речі, з економічною освітою, картав на нараді будівників доріг у Києві і за його межами, що ще з радянських часів скрізь по проїжджій частині стирчать на 10-15 см каналізаційні люки.
Ця “совкова” традиція нині майже не проявляється в новому будівництві.
А чому було так?
Просто каналізаційні люки виставляла за існуючими стандартами одна організація, а клала асфальт інша. І за там, на стільки сантиметрів стирчав каналізаційний люк над поверхнею дороги можна було чітко визначити скільки асфальту вкрали будівельники.
Все в цьому світі абсолютно просто.
Складність в нього вносять або дурні, або лукаві люди.
Petro Maslyak
